מכירת רכב במצב טוטאל לוס

תאונת דרכים היא אירוע מטלטל שעשוי להיות בעל השלכות רפואיות ונפשיות קשות. התאונה, שקוטעת לחלוטין את החיים, דורשת מאיתנו לדאוג לעניינים רבים. יש להגיע אל בית החולים לבדיקות רפואיות, לתעד את כל פרטי המקרה והנהג המעורב הנוסף, להפעיל את הביטוח ואם יש לנו מזל ויצאנו בריאים ושלמים, לחזור הביתה ולהתאושש מן הזעזוע. ברגע הקשה הזה, אנחנו לא תמיד זוכרים להתמודד עם הרכב שכרגע ריסקנו.

מכירת הרכב לפירוק היא חיונית

רכבים רבים בישראל נותרים לאחר שהיו מעורבים בתאונת טוטאל לוס בצדי הדרך ללא פתרון ארוך טווח. ההשלכות של נטישות הרכבים בצדי הדרכים הן רבות ועשויות להיות קשות.

פגיעה בנוף

לצערנו הרב, הנוף הישראלי משובץ בכל אזוריו בגרוטאות מתכת המתפרקות לאיטן בשטחים פתוחים ובצדי הדרך. הרכבים המרוסקים מכערים את הנוף הנשקף מכבישי הארץ.

מפגע בטיחותי

רכב נטוש הנותר בצדי הדרך עלול למשוך את תשומת הלב בזמן נסיעה ולהוות מפגע בטיחותי בעת ירידת רכב לשוליים.

סכנה לסביבה

חלודה היא חומר רעיל המתפרק אל האדמה ומזהם אותה. רכבים ישנים המחלידים עם הזמן בצדי הדרך ודולפים חומרים רעילים רבים אחרים עשויים להזיק באופן משמעותי לסביבה.

יתרונות רבים ומשתלמים

אמנם אין באפשרותך למכור רכב לאחר תאונת טוטאל לוס עבור נסיעה, אך עדיין ניתן למכור את הרכב לפירוק וליהנות מפתרון אחראי סביבתית שייפטר מהרכב באופן בטוח ואפילו יזכה אותך בהקלה כספית לא רעה.

למען הסביבה

הפחתת הזיהום והפגיעה במשאבים חיונית לחיים בני-קיימא בכדור הארץ. מחזור מתכת יעיל בהרבה אנרגטית על פני עיבוד מתכות שנכרו מהאדמה. כך, אנו תורמים לתעשיות רבות וחוסכים באנרגיות ובמשאבי טבע.

למען הכיס שלך

מכירת הרכב לפירוק תאפשר לך להוריד את הרכב מהכביש באופן רשמי ולהפסיק לשלם ביטוח ואגרת רכב באופן מידי. משרד הרישוי אף יגדיל לעשות ויחזיר לך את החלק היחסי שנותר מאגרת הרכב באותה שנה. בנוסף, מכירת הרכב לפירוק תבטיח כי הרכב לא ייגרר ולא יוטלו עלינו קנסות גבוהים ומתסכלים.

עברת תאונה? אנחנו איתך

אנחנו יודעים עד כמה קשה לחשוב על הכול אחרי תאונת דרכים ורוצים לעזור לך להוריד דאגה אחת מהראש. אם רכבך הושבת בתאונת טוטאל לוס, כל שעליך לעשות הוא לפנות אל הצוות המיומן שלנו במשה נונה שירותי רכב ולהמשיך הלאה בענייניך.

אנו רוכשים את כל סוגי הרכב – מרכבים פרטיים ודו גלגליים ועד לרכבים לחקלאות, משאיות ואוטובוסים, ללא יוצא מן הכלל. עם פנייתך אלינו, ניצור איתך קשר ונגיע עד למקום התאונה על מנת לגרור את הרכב. לאחר שנעריך את שווי החלפים או חומרי הגלם של הרכב, נציע לך תשלום עבורו במזומן ונגרור אותו למגרש על מנת למסור אותו לגריטה ומחזור. למכירת רכבך לאחר תאונה, ניתן להשאיר פרטים באתר ונחזור אליך מיד.

לייעוץ מקצועי ומידע נוסף| מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!