קניית רכבים ישנים

קניית רכבים ישנים

אין ספק שהרעיון למכור למישהו רכב ישן שלא ניתן לעלות אתו על הכביש, נשמע לא הגיוני. אבל, אם משהו נשמע לא הגיוני, זה לא אומר שזה לא אפשרי.

הנה, אנחנו נשמח לקנות מכם רכב ישן, גם אם הוא לא מניע. זאת ההתמחות שלנו – לרכוש רכבים ישנים ואפילו כאלה שמיועדים לפירוק. ומה נציע לכם בתמורה? הצעת מחיר הוגנת ושירות לקוחות אמין ומעולה 24/7.

קחו בחשבון שזה מה שאנחנו עושים מדי יום ביומו, אנחנו קונים רכבים ישנים, ולא פעם אלה רכבים שאף אחד לא רוצה.

טרייד אין – רכב תמורת מזומן

במהלך החיים, המכונית יכולה להיות אחד הפריטים היקרים ביותר שבבעלותכם, לא רק מבחינה כספית אלא גם מבחינה רגשית.

לא משנה באיזה מצב נמצאת המכונית שלכם, אנחנו ניתן לכם הצעת מחיר ראויה תמורתה, בלי בלבולי מוח ובלי חוכמות. אם ההצעה שלנו מקובלת עליכם, נשלם לכם במזומן.

אנחנו גם לוקחים בחשבון שאם הרכב תקול לא תוכלו להסיע אותו אלינו, אז נבוא לקראתכם ונגרור אותו עבורכם כחלק מהעסקה. כך גם נחסוך לכם זמן יקר.

כשאתם מוכרים לנו את המכונית הישנה שלכם, אתם נהנים מהניסיון הרב שרכשנו בשוק המכוניות המשומשות. ניסיון שמתבטא, בין היתר, במקצועיות, בהצעת מחיר אטרקטיבית ובשירות לקוחות אמין.

על עסקאות טרייד אין (Trade In)

עסקת טרייד אין היא לעסקה שבה סוחר המכוניות המשומשות רוכש מכם את המכונית הישנה, ומוכר לכם מכונית אחרת, נחמדה וטובה יותר, במקומה.

בדרך זו אתם מקבלים סכום כסף שיכול לעזור לממן את מחירה של המכונית החדשה, שמטבע הדברים יהיה גבוה משוויו של הרכב הישן שלכם.

עסקאות אלה לא מיועדות למכוניות שכבר לא יכולות לעלות על הכביש מסיבות שונות. אבל אנחנו נשמח לקנות מכם גם רכבים שכאלה. אחרי הכול אנחנו מתמחים ברכבים שרחוקים מלהיות מושלמים.

לבחור בחברה הנכונה

אנחנו מציעים לכם שירות מקצועי המתמחה במקסום ערכה של המכונית הישנה שלכם, ונשלם לכם עבורה במזומן.

בניגוד לרוב סוחרי המכוניות הישנות שמעוניינים לקנות מכוניות ישנות שיוכלו למכור בקלות ובמהירות ללקוח אחר, אנחנו לא בודקים בציציות, ונשמח לקנות מכם כל מכונית ישנה.

כאמור, אנחנו קונים גם רכבים ישנים ששבקו חיים ולא יכולים יותר לזוז או שאסור לעלות איתם על הכביש. במקרים שכאלה, נעביר את הרכב לפירוק, ונעשה הכול כדי למחזר הלאה את חלקי הרכב השונים. כך, במקום להוסיף פסולת לסביבה, נהפוך את המכונית הישנה לחלקי חילוף.

להיפרד לשלום

לפעמים, לא קל להשאיר מאחור את המכונית האהובה שלכם. אבל כאשר המכונית שאתם כל כך קשורים אליה זקוקה לתיקונים משמעותיים, ייתכן שהדבר ההגיוני היחיד הוא למכור אותה ולקנות מכונית חדשה במקומה.

בעינינו, מסחר במכוניות ישנות, גם כאלה שלא פועלות, לא נחשב לסיכון אלא דווקא להזדמנות, גם לכם וגם לנו! לכן, אצלנו תוכלו למצוא את הפתרון האולטימטיבי לעסקה משתלמת המתמקדת בקנייה של רכבים ישנים.

 

לייעוץ מקצועי ומידע נוסף| מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
שינוי גודל גופנים
ניגודיות