קניית רכבים מושבתים

רבים מאיתנו כבר מזהים זאת בפקקים שהולכים ומחמירים כל בוקר, אך סביר להניח כי מעטים מבינים את היקף התופעה. בכל שנה עולות על הכביש כ-250,000 מכוניות חדשות והמספר עולה באופן מדאיג משנה לשנה. בהתחשב בעובדה כי מספר הרכבים שיורדים מהכביש הוא קטן בהרבה, אנו נמצאים בסיטואציה שאינה בת קיימא בה רכבים הולכים ונערמים וממלאים את כבישי הארץ ואת מתחמי החנייה. הרכבים הולכים ומזדקנים ומהווים מפגע בטיחותי ולאחר שהינם יוצאים מכלל שימוש, גם פוגעים בסביבה.

כדי לעזור לך להילחם בתופעה, משה נונה מציע שירותי קניית רכבים לפירוק. אנו נעזור לך להוריד את הרכב מהכביש בקלות ובמהירות במינימום מאמץ והעיר תיהנה מעוד גרוטאה שתיחסך ממנה. פירוק רכבים מאפשר למחזר את כל חלקי הרכב בתהליך אחראי סביבתית.

ראשית, מנקזים את כל נוזלי הרכב

הרכב מלא בנוזלים רעילים מאוד – מהדלק ועד לנוזלי הבלמים והרדיאטור, מדובר בחומרים מסוכנים שעלולים לפגוע בבעלי חיים, בצומח ובמקורות המים. כדי להבטיח שהנוזלים יטופלו בצורה הבטוחה ביותר, אנו מתחילים בשאיבת כל נוזלי הרכב. הנוזל המשומש ממוחזר ומשמש לייצור תוספי דלק.

טיפול ברכיבי הגומי

השלכת צמיגי רכב מהווה זיהום חמור ואסורה על פי חוק. יש לייעד צמיגים למחזור המשמש למגוון תעשיות. בשלב זה נפרק את צמיגי הרכב, את גומיות האיטום ואת כל שאר רכיבי הגומי ברכב. חלקי הגומי נגרסים לשבבים ומיועדים לריצוף מתחמי משחקים, לייצור חומר בידוד אקוסטי ולמטרות רבות אחרות.

מחזור הזכוכית

בשלב זה מנופצות כל שמשות הרכב ורסיסי הזכוכית נאספים בקפידה. פסולת הזכוכית נארזת ונשלחת למפעל המחזור בו מיוצרים בקבוקי זכוכית, קערות ומוצרי זכוכית רבים ומגוונים.

גריטת חלקי המתכת של הרכב

לבסוף, אנו מגיעים לשלב העיקרי בתהליך גריטת רכב. שילדת ומרכב הרכב נכנסים בשלמות למגרסה עצומה הטוחנת את הרכב לשבבים קטנים. שבבי המתכת עוברים התכה בטמפרטורות גבוהות ומיועדים לייצור כלובי מתכת, מוטות לתעשיית הבניין ומטרות רבות אחרות.

למה לשלם קנסות כשאפשר לקבל תשלום?

  • משרד הרישוי ימשיך לגבות ממך אגרות רכב כל עוד הרכב רשום על הכביש, ללא קשר לשימוש בו. במקביל לתשלום האגרות, פקחי הרשות המקומית עשויים לקנוס אותך על הצבת הגרוטאה בסכומים כבדים. במקום להסתבך בהוצאות מיותרות, אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר ולתת לנו לטפל במפגע.
  • לא משנה אם מדובר בקטנוע או באוטובוס, לנו יש את הכלים והיכולת כדי לגרור אותו מהשטח ולמסור אותו לפירוק ולמחזור.
  • ממך לא יידרש דבר, אנחנו נגיע עד למקום ונגרור את הרכב על חשבוננו. את התשלום עבור הרכב הישן, נמסור לידיך במזומן וכל הטיפול ברכב, סילוקו ומחזור כל החלקים יבוצע על ידינו.
  • לקבלת שירות פירוק רכב ישן עוד היום, ניתן להשאיר את פרטיך באתר ואנחנו נחזור אליך בהקדם ונדאג להסיר את המפגע במהירות ובמקצועיות.

 

לייעוץ מקצועי ומידע נוסף| מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!