רכישת רכב שעבר תאונה

הרכב שלכם, למרבה הצער, התרסק בתאונה. חברת הביטוח כבר הכריזה עליו כעל total loss (טוטאל לוס), ועכשיו אתם תוהים: ״האם יש בעולם הזה מישהו שיהיה מוכן לקנות את המכונית ששבקה חיים?״.

כדי לא למתוח אתכם יותר מדי, נענה לכם כבר עכשיו שהתשובה המשמחת היא ״כן!, יש מי שישמח לקנות מכם את הרכב, גם הוא הגיע למצב של טוטאל לוס״.

למי אוכל למכור רכב אחרי תאונה?

אם אתם הבעלים של רכב שעבר תאונה קשה, אל תתייאשו. עדיין תוכלו להרוויח מהרכב ההרוס בתהליך מכירה די פשוט ומהיר.

בדרך כלל, רכישה של רכב הרוס נעשית על מנת להשיג שתי מטרות עיקריות:

  • כדי לפרק את הרכב לחלקים. חלקיו השונים של הרכב יוכלו לשמש כחלקי חילוף לרכבים אחרים.
  • כדי לנצל גם את אותם חלקים הרוסים שנפגעו באופן אנוש בתאונה, וכבר לא יכולים לשמש כחלקי חילוף, ולהעביר אותם הלאה לתעשיית המתכת, אשר תשתמש בהם לצרכי מיחזור שונים.

ממש מצב של win win, כולם מרוויחים מהעסקה. לפחות משהו חיובי יצא לכם מכול הסיפור המתסכל שהרס לכם את האוטו.

איך אני עושה זאת?

קודם כל עליכם לבחור בחברה המציעה מגוון של שירותי רכב, כולל קניית רכבים שעברו תאונה. תוכלו לגלוש באתר שלנו, משה נונה שירותי רכב, ולמצוא את כל הפרטים שעליכם לדעת על ׳קניית רכבים לפירוק׳ וליהנות משירות הלקוחות שלנו. שירות אמין במיוחד אשר מבטיח:

  • שירות ללא הפסקה, 24/7
  • שירות עד הבית, בעיקר אם הרכב לא מסוגל לזוז ממקומו
  • עסקת מכירה שמסתיימת במכירת הרכב במזומן

מה כולל תהליך העברת הרכב?

כבעלי הרכב יהיה עליכם להציג בפני משרד הרישוי את המסמכים המאשרים שהרכב אכן רשום על שמכם ובו בזמן גם להגיש בקשה לביטול רישום הרכב על שמכם. באופן זה תוכל המכונית שלכם לעבור לבעלותה של החברה שלנו, משה נונה שירותי רכב, המורשית לפירוק רכבים.

כבעלים של הרכב, יהיה עליכם לספק לנו לא רק את המסמכים הנדרשים אלא גם את המפתחות ואת קוד ההתנעה של הרכב.

אגב, אתם לא חייבים להתייצב במשרד הרישוי בעצמכם. אנחנו, במשה נונה שירותי רכב, נעשה הכול עבורכם ובלבד שתציידו אותנו במסמכים הנדרשים.

מה עוד חשוב? אל תשכחו לרוקן את הרכב מכול ציוד אישי שנשאר בתא הכפפות, במושב האחורי או בתא המטען.

אצלנו, בחברת משה נונה שירותי רכב, תוכלו לקבל מחיר הגון ובמזומן, עבור הרכב שלכם ששבק חיים ויותר לא יעלה על הכביש. המחיר נקבע לאחר בדיקה מקצועית של מצב הרכב שלכם.

הניסיון המקצועי המוכח שלנו, שנרכש במשך שנות פעילות רבות – עומד היום לרשותכם, ומאפשר לכם להרוויח גם מרכב הרוס לחלוטין, שזכה בתווית הלא מחמיאה: ׳טוטאל לוס׳.

לייעוץ מקצועי ומידע נוסף| מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!