יתרונות מכירת רכב לברזל

מי מאיתנו לא נתקל בעיר במפגע הסביבתי הזה? כמעט בכל מרכזי הערים נערמות מכוניות ישנות שפשוט נעזבו לאחר שיצאו מכלל שימוש או שנשארו בזירת תאונת דרכים ללא דורש. גרוטאות מתכת מחלידות הנותרות בעיר הן תעודת עניות לכל עיר המכבדת את עצמה ומשווה לה מראה מוזנח ומיושן. לכן, החלו רשויות מקומיות רבות להתמודד עם התופעה ולדחוף בעלי רכבים להיפטר מרכבם באופן אחראי. הדחיפות הזו להיפטר מהרכבים לא נוצרה בוואקום, ישנן סיבות רבות להיפטר מהגרוטאות. אחת הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת, היא על ידי מכירת הרכב לברזל. לתהליך זה מספר יתרונות משמעותיים.

היתרון הכלכלי

כיום חברות הליסינג מציעות תוכניות מימון משתלמות במיוחד, מה שמאפשר לרבים בחברה הישראלית לרכוש רכב חדש לעתים קרובות יותר. מהרכב הישן, לא תמיד קל להיפטר. ראשית, בדיוק מהסיבה שציינו כעת – קשה מאוד למכור רכב יד שנייה באמצעים המסורתיים כשחברות הליסינג מציעים עסקאות משתלמות כל כך על רכבים במצב מעולה. שנית, קשה לעזוב את הרכב ששירת אותך בנאמנות זמן כל כך רב והמחשבה שהוא יפורק לחלקים עשויה להכאיב.

עם זאת, חשוב לזכור כי רכבים ישנים נטושים גובים מאיתנו מחיר.

  • ראשית, המחיר המיידי ביותר – אגרות הרכב. משרד הרישוי ימשיך לגבות את אגרת הרכב ואף יחייב אותך לחדש את הביטוח ללא כל קשר לשימוש הנעשה ברכב. במצב כזה, אנו עלולים להמשיך לשלם במשך שנים סכומים גבוהים על גרוטאה שלא עזבה את החנייה כבר זמן רב.
  • שנית, סביר מאוד להניח כי הרשות המקומית באזור מגוריך תשלח פקח שידביק אזהרה על רכבך המורה לך לפנות אותו באופן מידי. במידה ולא ייעשה הפינוי, ייגרר הרכב על חשבונך ויהיה עליך לשלם קנסות כבדים במיוחד.

מכירת הרכב לברזל לא רק תימנע את העלויות הגבוהות הללו, אלא אפילו תאפשר לך ליהנות מתשלום כספי עבור הרכב הישן ללא מאמצים מיותרים.

היתרון הבטיחותי

הנתונים הסטטיסטיים ברורים מאוד בעניין זה – רכבים ישנים מעורבים יותר בתאונות, ובכלל אמצעי הבטיחות המיושנים, התאונות לרוב קטלניות. על מנת לשמור על ביטחונך ובטחון הסובבים אותך, מומלץ להוריד רכבים ישנים מהכביש.

בנוסף, גרוטאות רכב מושבתות מחלידות מהוות מפגע בטיחותי שעלול לגרום לפציעה, או לגרום לילדים המשחקים בו להינעל בפנים. החבות על כל פגיעה כזו תוטל על בעל הרכב.

היתרון הסביבתי

ההשלכות הסביבתיות הן מרובות.

  • גרוטאות מתכת מקשות על הצפיפות ועל עומסי התנועה במרכזי הערים.
  • החלודה המרובה הנוצרת מרכבים ישנים פוגעת בבריאות ובסביבה.
  • חומרים רעילים רבים עלולים לדלוף בחלוף הזמן מהרכב ולפגוע בחי ובצומח ולחלחל אל האדמה, מחומצת מצברים ועד לשמנים שונים.

למכירת הרכב לפירוק – אנו עומדים לרשותך

צוות שירותי הרכב של משה נונה יגיע עד לביתך ויגרור את הרכב אל המגרש. התשלום עבור הרכב יתקבל במזומן ולך יישאר רק לפנות אלינו וליהנות מפתרון אחראי סביבתית ומההקלה הכלכלית. לפרטים נוספים ויצירת קשר אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר.

לייעוץ מקצועי ומידע נוסף| מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!